Iulian MARES
1.717 aprobate
iuliuss_m@yahoo.ca
86.127.163.108
Bufonul asta de la Ștefan Gheorghiu, cu pusca flescaita a la Elmer Fudd, este un monstru, o bomba de imoralitate puturoasa si gretoasa!
El este casatorit cu o femeie mult mai tanara Ana, care nu este „fiica sociologului, așa cum cred cei mai mulți, tentați de diferența frapantă de vârstă, ci chiar consoarta domnului profesor, culeasă cu multă atenție din *băncile facultății. Grijuliu nevoie mare cu tinerica soțioară, pe care a băgat-o nu doar pe gâtul românilor, cu de-a sila, prin intermediul televiziunilor prietene, ci și în tot soiul de comiții și comitete, profitând de poziția sa în învățământul universitar (trăiască sfântul nepotism!), Alfred Bulai a uitat cu desăvârșire de fiul său natural, Vlad Cosmin Bulai, rezultat în urma relației sale cu binecunoscuta ziaristă Dana Deac. Pentru a-și obține drepturile, mai exact pensia de întreținere, Vlad Bulai a fost obligat să-l dea pe tatăl său în judecată de nu mai puțin de trei ori, ultima dată chiar în 2011, vineri (20 ianuarie) fiind chiar pe rolul judecătoriei Sector 5 un nou termen în acest proces. O simplă trecere în revistă a proceselor în care Vlad Bulai l-a dat personal în judecată pe tatăl său, pentru a-și obține drepturile ce i se cuvin, demonstrează cu vârf și îndesat caracterul meschin și ipocrizia unui om cu pretenții de întâiul moralist al neamului. Astfel, potrivit datelor oficiale, Vlad Bulai l-a dat în judecată pe tatăl său pentru pensia de întreținere în 2004, când avea 14 ani, semn că marele sociolog, proaspăt recăsătorit cu juna Ana, uitase cu desăvârșire de atribuțiile sale de părinte.
Următorul proces a fost intentat în 2008, an în care Dana Deac, mama lui Vlad, se lupta din greu cu un cancer de sân, descoperit la sfârșitul anului 2007. Ce suflet de câine poți avea să-ți lași fiul fără pensie de întreținere tocmai când mama sa este grav bolnavă și are nevoie mai mult decât oricând atât de susținere morală cât și de sprijin material, având în vedere costurile deloc de neglijat ale tratamentului!”
#Dar asta nu e tot!
Urmeaza dezvaluiri uimitoare despre un alt *tanar rebel, cam repetent la Istorie, ce traieste ca un nabab cu nevasta fosta kestoriță pe la ANPC: Marele sociolog de casa al PSD, Marius Pieleanu – Teleorman!
Bulăi ( și Pieleanpulăi) sunt varianta academică a lui Dincă, toți cu încă multe ‘schelete în dulap’!, și mulți alții , șantajați/șantajabil!!!
Pe rug cu ei, necondiționat și perseverență maximă !